FILM & ROLL s.r.o.
Lovcenska 1256/10
150 00 Prague 5
Czech Republic

+420 603 865 157

production@filmandroll.com

Právě dokončujeme náš první celovečerní film "HRA"

V hlavních rolích: Jiří Mádl, Elizaveta Maximová, Marika Šoposká. Režie: Alejandro Fernández Almendras.

HRA

8. ledna 2018 jsme začali natáčet celovečerní film s pracovním názvem "Slunce nezapadá vždy nad mořem".

Film vzniká v koprodukci mezi Film & Roll (ČR), Arizona Productions (FR) a Jirafa (Čile) a režíruje ho uznávaný čilský režisér Alejandro Fernández Almendras.

Celý film se natáčí v Kladně, zejména v prostředí Městského divadla Kladno, kterému děkujeme za podporu a spolupráci.

Hrají: Jiří Mádl, Elizaveta Maximová, Marika Šoposká, Jiří Štrébl, Ondřej Malý, Sarah Haváčová, Jana Zenáhlíková, Adam Vacula, Vladimíra Benoni, Danica Jurčová a další.


Krátká synopse:

Svět mladého divadelního ředitele Petra se hroutí poté, co se rozhodne uskutečnit svůj sen - zinscenovat náročnou hru podle Euripidovy klasiky Faidra. Během zkoušek se zaplete s mladou herečkou a ohrozí tak své manželství. Hra skončí fiaskem a jeho žena ho opouští. Zoufalý se snaží získat zpět její lásku a být tím nejlepším možným otcem a partnerem. Zdaleka ne dokonalým. 

Toto hořkosladké drama s prvky komedie zachycuje složitou, intenzivní a zmatenou moderní mužskou roli, z úhlu zřídkakdy zachyceném na filmovém plátně. Postavu, která je ztracena v ženách, které miluje, ale nerozumí jim. Petr se snaží řídit svůj život, svoji práci a vztahy pomocí prostředků, které už dávno nefungují, pomocí rituálů a pocitů, které mu už v dané situaci nepomáhají.