FILM & ROLL s.r.o.
Lovcenska 1256/10
150 00 Prague 5
Czech Republic

+420 603 865 157

production@filmandroll.com

Film "HRA" vstoupí do kin ve Španělsku 27. listopadu 2020.

Děkujeme Reverso Films.

V hlavních rolích: Jiří Mádl, Elizaveta Maximová, Marika Šoposká. Režie: Alejandro Fernández Almendras.

Veronika Finková

Výkonná ředitelka, Producentka

Veronika má více než deset let zkušeností s prací ve filmovém průmyslu, zejména v oblasti zajištění výroby zahraničních filmů, které se natáčejí na území ČR. Po dokončení studií produkce na pražské FAMU odjela Veronika jako stipendistka Fulbrightova programu do Los Angeles, kde studovala magisterský obor Producentství na American Film Institute. Tato škola byla v roce 2011 vyhlášena časopisem Hollywood Reporter nejlepší filmovou školou na světě. Během svého pobytu v LA v letech 2000 - 2001 získala Veronika mnoho kontaktů v americkém filmovém průmyslu. Mimo jiné také stážovala ve filmovém studiu MGM, kde pracovala pro ředitelku vývoje hrané tvorby Stepahnii Palmer.

Klikněte na více pro podrobný životopis.

Zde najdete naše projekty ve vývoji.

Podívejte se na http://www.imdb.com/name/nm1698025/


Michaela Strnad

scénáristka a kreativní producentka

Michaela studovala na VŠMU v Bratislavě a na DAMU v Praze. Magisterský titul v oboru multimediálních komunikací získala na UTB ve Zlíně. Pracovala v reklamě jako textař (Mark BBDO, Viktor Leo Burnett, EURO RSCG, aj) a v nejrůznějších českých a slovenských médiích. Psala články do novin a časopisů. Jako scénárista a režisér spolupracuje se slovenskou STV a s ČT. Pro nezávislé producenty dramaturguje scénáře celovečerních filmů. Je jednou z autorek 16-ti dílného TV seriálu „Dokonalý svět“ pro TV NOVA (2010, CME Group) a kreativní producentkou 9-ti dílného doku-reality pořadu „To dáš!“ pro TV Prima (2011). Její celovečerní dokument s názvem „Máte se rádi?“ je momentálně v postprodukci. Jako scénáristka právě dokončuje svůj celovečerní hraný debut s názvem „Hajzl všemohoucí“, který píše společně s Veronikou Finkovou. V roce 2011 se připojila k producentce Veronice Finkové a její společnosti Film & Roll, aby zde spolupracovala jako producentka na připravovaných celovečerních filmech “Hajzl všemohoucí” a “Město Otol” v režii Laury Sivákové-Paššové.

Michaela také spolupracuje na projektech "Jeden rok s Fulbrightem" jako scénárista a vedoucí projektu. Spolu s režisérem Jiřím Fedurcem vyvinula námět na sérii docusoap "Život je pes", kterou Film & Roll vyrábí pro Českou televizi Ostrava.


Vit Karas

Režisér

Režisér Vít Karas vystudoval obor herectví na pražské DAMU. Zároveň dokončil bakalářské studium v oboru filmové a televizní režie na pražské FAMU. Kombinace těchto dvou oborů a zkušeností mu pomohla k tomu, aby se brzy po svém debutu se seriálem Dokonalý svět stal respektovaným režisérem díky své práci s herci a zejména díky své schopnosti vizuálně ztvárnit příběh. Vít dává přednost vyprávění příběhu skrz obraz a akci raději než prostřednictvím slov. Skvělým příkladem jsou už jeho studentské filmy a například také znělka k MFF Zlín. Vše najdete po kliknutí na více zde.

Vít Karas natočil pro Českou televizi vánoční pohádky MICIMUTR a O POKLADECH. Pohádka MICIMUTR měla také premiéru v českých kinech v listopadu 2011 a stala se nejsledovanějším pořadem České televize roku 2011.