FILM & ROLL s.r.o.
Lovcenska 1256/10
150 00 Prague 5
Czech Republic

+420 603 865 157

production@filmandroll.com

Připravujeme celovečerní film "LIPS TULLIAN".

Jde o dobrodružnou komedii inspirovanou známým komiksem Káji Saudka a Jaroslava Weigela.

Režie se ujme Vít Karas.

Scénář napsal Tomáš Hořava ve spolupráci s Vítem Karasem.

Naším koproducentem je rakousko-německá společnost DOR FILM.

Michaela Strnad

scénáristka a kreativní producentka

Michaela studovala na VŠMU v Bratislavě a na DAMU v Praze. Magisterský titul v oboru multimediálních komunikací získala na UTB ve Zlíně. Pracovala v reklamě jako textař (Mark BBDO, Viktor Leo Burnett, EURO RSCG, aj) a v nejrůznějších českých a slovenských médiích. Psala články do novin a časopisů. Jako scénárista a režisér spolupracuje se slovenskou STV a s ČT. Pro nezávislé producenty dramaturguje scénáře celovečerních filmů. Je jednou z autorek 16-ti dílného TV seriálu „Dokonalý svět“ pro TV NOVA (2010, CME Group) a kreativní producentkou 9-ti dílného doku-reality pořadu „To dáš!“ pro TV Prima (2011). Její celovečerní dokument s názvem „Máte se rádi?“ je momentálně v postprodukci. Jako scénáristka právě dokončuje svůj celovečerní hraný debut s názvem „Hajzl všemohoucí“, který píše společně s Veronikou Finkovou. V roce 2011 se připojila k producentce Veronice Finkové a její společnosti Film & Roll, aby zde spolupracovala jako producentka na připravovaných celovečerních filmech “Hajzl všemohoucí” a “Město Otol” v režii Laury Sivákové-Paššové.

Michaela také spolupracuje na projektech "Jeden rok s Fulbrightem" jako scénárista a vedoucí projektu. Spolu s režisérem Jiřím Fedurcem vyvinula námět na sérii docusoap "Život je pes", kterou Film & Roll vyrábí pro Českou televizi Ostrava.


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/doc/www.filmandroll.com/www/_function.php on line 398